Viena no pieaugošajām tendencēm, kas kļūst arvien populārāka, ir, tā saucamie, Zaļie jumti, vai zaļais jumtu segums ar veģetācijas slāni.
FATRAFOL 818 ir membrāna uz plastificēta polivinilhlorīda (PVC-P) bāzes, ar integrētu stikla šķiedru. Membrāna izgatavota ar daudzkārtējas ekstrūzijas metodi, un, ne tikai ideāli noder zaļā jumta seguma sistēmai, bet ir arī pats funkcionālākais produkts analogu starpā uz vienkārtas seguma efektivitātes rēķina.
Zaļumiem uz jumta konstrukcijām ir ļoti daudz labvēlīgu funkciju. Ieguvums no zaļajiem jumtiem ir ne tikai īpašniekam, bet arī sabiedrībai. Zaļais jumta segums (atkarībā no slāņa biezuma) dod iespēju izaudzināt ļoti plašu augu spektru, sākot no sūnām, līdz pilnvērtīgiem kokiem. Pastāv ļoti daudz uzņēmējdarbības projektu, kas izmanto daudz plašākus jumta segumus komerciālai kultivācijai.
Viena no galvenajām FATRAFOL 818 PVC-P priekšrocībām ir tās efektivitāte, uzstādot vienslāņa membrānu. Pie viena slāņa uzstādīšanas tas nodrošina kvalitatīvu ieklāšanu un zaļā jumta seguma funkcionalitāti, atšķirībā no analogiem materiāliem, kuru uzstādīšanai nepieciešams daudzslāņu uzklājums.
FATRAFOL 818/V (818/V-UV) paredzēts mehāniskai stiprināšanai ar balasta segumu.
Svarīga funkcija ir objekta siltumizolācijas uzlabošana. Pateicoties gaisa kustībai un procesiem, ko izraisa mikroorganismi augsnē, zaļais jumta segums var uzlabot telpas siltuma stabilitāti pat līdz 25%.
Zaļumi uz jumta segumiem uztver lidojošos putekļus, absorbē ogļskābo gāzi, samazina trokšņu līmeni par 40 decibeliem, kā arī tie var izmainīt pilsētas ainavu un ļauj veidot jaunas atpūtas zonas.
Izmantojot membrānu FATRAFOL 818, jūs radīsiet brīnišķīgu funkcionālu zaļo jumta segumu. Tādā veidā ejot pareizā virzienā dabas atjaunošanā un ekoloģiskā dzīvesveidā (ne tikai) pilsētās.
Zaļumi uz jumta segumiem uztver lidojošos putekļus, absorbē ogļskābo gāzi, samazina trokšņu līmeni par 40 decibeliem, kā arī var izmainīt pilsētas ainavu un ļauj veidot jaunas atpūtas zonas.

Sazinieties ar mums