FATRAFOL 803 – hidroizolācijas PVH membrāna aizsardzībai no mitruma, spiediena ūdens un radona.

FATRAFOL 803 – viendabīga nestiegrota hidroizolācijas membrāna, izgatavota no plastificēta polivinilhlorīda (PVC-P) un paredzēta virszemes un pazemes ēku daļu izolācijai no noplūdēm un spiediena ūdens, kā arī no šķidrumu un sārmainu ūdeņu nokļūšanas gruntsūdeņos.
PVH membrāna FATRAFOL 803 tiek izgatavota ar kalandrēšanas un laminēšanas metodi, FATRAFOL 803/V – ar daudzkārtējas ekstrūzijas metodi. Tām raksturīga teicama ķīmiskā noturība pret lielākā vairuma neorganiskām skābēm, sārmiem un to sāļiem. Ņemot vērā ļoti zemu radona caurlaidību, PVH membrāna FATRAFOL 803 (803/V) rada teicamu pret radona barjeru.

Membrānas savā starpā savieno, sakausējot ar karstu gaisu, vai salīmē ar tetrahidrofurānu. Membrānu ielikšanu un savienošanu var veikt pie temperatūras, augstākas par mīnus 5°C.
Hidroizolācijas PVH membrāna FATRAFOL 803 (803/V) paredzēta hidrotehnisko iekārtu, tuneļu, pazemes tvertņu, rezervuāru, ūdens savācēju, lauksaimniecības objektu un rūpniecisko atkritumu glabāšanas vietu izolācijai, kuru ķīmiskā iedarbība atbilst membrānas noturībai.

Sazinieties ar mums