AQUAPLAST 805 - nestiegrota hidroizolācijas membrāna, izgatavota no plastificēta polivinilhlorīda (PVC-P) un paredzēta nelielu dekoratīvo ezeru, dīķu, ugunsdzēsības rezervuāru, apūdeņošanas tvertņu un citu ūdenstilpņu segumam.

Vēl minētā PVH membrāna derīga dīķiem, paredzētiem ūdensaugu un zivju audzēšanai, jo tas nav tiem kaitīgs un tam ir teicama elastība un noturība sakņu augšanai. Stabilizēts UV-starojuma iedarbībai.
Membrānas AQUAPLAST 805 priekšrocības: - ļoti laba noturība pret dažādas cietības ūdeni,
- noturība pret mehāniskiem bojājumiem,
- ātra un bez problēmām visu detaļu apstrāde,
- augsts elastīgums un pakļāvīgums,
- teicamas sakausēšanas īpašības,
- ilglaicīga noturīga izolācijas funkcionēšana,
- spēj pielāgoties pamatnes nelīdzenumam,
- higiēnisks un ekoloģisks nekaitīgums
Membrāna dīķim AQUAPLAST 805 - speciāla membrāna mākslīgo ūdenstilpņu segumam, tādu kā: dīķi un mazi ezeri. Vēl ar šīs membrānas palīdzību var izaudzēt ūdensaugus – membrānai ir teicama elastība un noturība sakņu augšanai. Vēl membrāna ieteicama baseinu, ugunsdzēsības ūdenstilpņu, apūdeņošanas ūdenstilpņu un tml. izolācijai.

Membrāna AQUAPLAST 805 tiek ieklāta sakausētu, nepieciešama izmēra lenšu formā, speciāli sagatavotās bedrēs, kuru izmērs atbilst nepieciešamam ūdenstilpnes izmēram. Membrānas savā starpā savieno, sakausējot ar karstu gaisu, vai augstfrekvences metināšanu.
Pirms membrānas ieklāšanas zemes iedobē, nepieciešams likvidēt visus asos priekšmetus un saknes, ezera vai dīķa dibenā ieklāj neaustu tekstilmateriālu, kā aizsardzību no saplīšanas.
Pēc membrānas ieklāšanas tās malas nostiprina ar betona plāksnēm vai citā pieņemamā veidā, pēc tam var uzsākt augu stādīšanu.

Sazinieties ar mums