FATRAFOL 807 (807/V) – PVH membrānas, paredzētas līmējamām seguma sistēmām un bituma jumta segumu rekonstrukcijai. Seguma membrāna FATRAFOL 807 – hidroizolācijas membrāna no plastificēta polivinilhlorīda (PVC-P) ar oderi no neausta poliestera auduma (ģeotekstila) 300 g/m². Viena sānu mala 50 mm atstāta bez ģeotekstila, lai būtu iespēja garenvirzienā sakausēt membrānas joslas.
Seguma membrāna FATRAFOL 807/V - hidroizolācijas membrāna no plastificēta polivinilhlorīda (PVC-P) ar oderi no neausta poliestera auduma (ģeotekstila) 120 g/m². Izgatavo ar daudzkārtējas ekstrūzijas metodi. Viena sānu mala 70 mm atstāta bez ģeotekstila, lai būtu iespēja garenvirzienā sakausēt membrānas joslas.
PVH membrānas FATRAFOL 807 (807/V) izturīgas pret UV starojumu un var tikt pakļautas tiešai atmosfēras iedarbībai. Membrāna FATRAFOL 807 tips T3 ir ar paaugstinātu ugunsizturību.

PVH membrāna FATRAFOL 807 izstrādāta speciāli vecu bituma segumu rekonstrukcijai. Paredzēta arī līmējamām seguma sistēmām.
PVH membrāna FATRAFOL 807/V paredzēta līmējamām seguma sistēmām un tiek pielīmēta tieši pie seguma pārklājuma pamatnes, ja tas atbilst tās plaknes prasībām. Nav derīga mehāniskam stiprinājumam un tiešam kontaktam ar bitumu.

Detaļu apstrādei nepieciešams izmantot papildus membrānu sistēmu Fatrafol - FATRAFOL 804.

Sazinieties ar mums