Hidroizolācijas PVC membrāna FATRAFOL

Mēs esam oficiālie kompānijas AS „FATRA” pārstāvji Latvijā. AS „FATRA” pieskaitāma pie lielākajiem hidroizolācijas membrānu ražotājiem no PVH un TPP.

Siltumizolācijas paneļi PIR / PUR

Poliizocianurāta paneļi PIR - teicams materiāls grīdu, terašu, sienu, pamatņu, kā arī plakanu un slīpu jumtu, termoizolācijai.

Isospan sienu sitēmas

Koka-cementa bloki Isospan ir lielformāta sienas elementi un paredzēti sausai ieklāšanai, atbilstoši visām mūsdienu celtniecības prasībām.

Koka Logi un Durvis

Mēs piegādājam koka logus un durvis no Poļu ražotāja STOLMA. Kompānijas BAUREN piegādātie koka logi, tā vienmēr ir labākā cenas un kvalitātes attiecība.

Pakalpojumi

Membrānu montāža un metināšanas iekārtas noma

Membrānu uzstādīšanu ieteicams veikt uzņēmumiem ar lielu pieredzi un tam paredzētam atļaujām. SIA BAUREN nodrošinā montāžas tehnoloģijas autoruzraudzību no ražotāja.

PASŪTĪTĀJIEM

BAUREN izstrādā arhitektūras un tehniskas projektus, veic celtniecības darbus visīsākajos termiņos ar labāko cenas un kvalitātes attiecību.

ARHITEKTIEM

Kompānija piegādātam materiālam nodrošina arhitektu birojam visu nepieciešamo tehnisko dokumentāciju, deklarācijas, sertifikātus, tipveida mezglus no ražotāja DWG un PDF formātā. BAUREN nodrošinā montāžas tehnoloģijas autoruzraudzību no noražotāja.

Sazinieties ar mums