about-slope
about

SIA “BAUREN”

Piegādājamo materiālu augstas kvalitātes, konkurētspējīgu cenu un projektēšanas un celtniecības darbu izpildes garantija.

company

Kompānija

Bauren piedāvā visu celtniecības pakalpojumu kompleksu no Jūsu idejas līdz projekta galīgai pabeigšanai. Nodrošinā pasūtītāju un projektēšanas organizāciju ar visu tipveida mežgļu no ražotāja un nepieciešamības gadījumā var izstrādāt nestandartu mežgļu un saskaņot to ar ražotāju, kā arī pēc pasūtītāja vēlēšanās, nodrošinā tehnisko uzraudzību objektā ar ražotāja rūpnīcu pārstāvja palīdzību.

Kvalitāte

BAUREN nodrošina pasūtītāju ar inovatīvo visaugstākās kvalitātes buvmateriāliem. Mēs esam oficiālie kompānijas AS „FATRA” pārstāvji Latvijā. AS „FATRA” pieskaitāma pie lielākajiem hidroizolācijas membrānu ražotājiem no PVH un TPP. Piegādātajiem materiāliem tiek sniegta ražotāja garantija uz laiku līdz 12 gadiem.

Tehnoloģija

BAUREN izmanto jaunāko tehnoloģiu komerciālo un dzīvojamo māju celtniecībā un rekonstrukcijā. Mūsu ideoloģija ir maksimāla energoefektivitāte pie augstas kvalitātes un izdevīgas cenas.

Cena

BAUREN veido elastīgu cenu politiku un cenšas veidot savstarpēji izdevīgas, ilglaicīgas attiecības ar savu pasūtītāju un partneru. Izdevīga piedāvājuma saņemšanai sazinieties ar mums.

slope-top slope-bot

Innovatīvi risinājumi

BAUREN speciālisti izstrādājuši nenoņemamu veidņu ražošanas tehnoloģiju no poliizocianurāta. Minētā tehnoloģija tiek izmantota celtniecībai un vienlaicīgi pamatu un citu monolītu sienas konstrukciju siltināšanai.

Mēs piedāvājam pilnu inovatīvo risinājumu kompleksu „A” klases māju, kā arī pasīvo māju celtniecībai līdz nodošanai.


Partneri

Sazinieties ar mums